fbpx

Autopesula

Auto sise + välipesu

Carzone autopesula Laagris pakub kõiki autopesu valdkonda kuuluvaid teenuseid. Meie juurest lahkute puhta ja hästi lõhnava autoga, milles on lausa rõõm viibida, sest kasutame õigeid töövõtteid ja -vahendeid. Olenevalt kasutamisest tuleks autot korralikult pesta vähemalt 1-2 korda kuus, et säiliks värvi sära ja värskus. Tihedamini tuleks seda teha talvel, sest teedel kasutatavad soolad on värvi kahjustavad.

Pesuteenused mida Carzone pakub:

  • Šampoonipesu: eemaldab autolt suurema mustuse. Šampoonipesu sobib hästi niinimetatud vahepesuks, kui auto läheb liiga poriseks või lihtsalt kiireks pesuks, kui aega napib. Võimalik on auto külgedelt ebaühtlane kuivamine (näiteks, kui auto on väga pigine ja pind on kare).
  • Pigipesu: Šampoonipesu + eelnev välispinna töötlemine pigileotusvahendiga
  • Auto püsivahaga katmine kui ka keraamikaga katmine ja poleerimine.
  • Salongi kiirpuhastus: istmetelt ja põrandalt eemaldatakse tolmuimejaga liiv ja muu kergem mustus, samuti puhastatakse lapiga auto armatuurlaud.
  • Salongi põhjalik puhastus: lisaks auto salongile käiakse tolmuimejaga põhjalikult üle ka auto pagasiruum, salongi plastikpinnad puhastatakse hooldusainega ning ära pestakse auto klaasid.
  • Salongi keemiline puhastus: kõige põhjalikum sisepuhastuse teenus, mille käigus peseme auto põrandast laeni ja eemaldame kõik plekid, mis võimalik. Keemilise puhastuse korral peate arvestama, et saate auto tagasi alles järgmisel päeval, kuna tahame auto kliendile üle anda täiesti kuiva ja puhtana.

 Väiksemad poleerimistööd. Tulede vesilihv ja poleerimine. 

Plastikust valmistatud esi-ja tagatuled tuhmuvad aastate jooksul ning neile tekivad jooned, kriimustused ja täkked. Ära hõõrutud ja ähmaste tuledega sõites ei kannata mitte ainult auto välimus, vaid see mõjutab ka tulede optilisi omadusi. Valgusvoog muutub tuhmiks ja hajub, mis vähendab oluliselt sõiduohutust. 

Hea moodus tuhmunud autotulede taastamiseks on tulede poleerimine. See toob tagasi hea nähtavuse ning muudab pimedas liiklemise taas turvaliseks. Pärast poleerimist ei ole tuled siiski päris uued, kuna laki kiht on tule klaasilt maha lihvitud. Pärast tulede taastamist püsib tule klaas selgena enamasti 1,5 kuni 3 aastat. Kui tuled hakkavad taas tuhmuma, saab need uuesti taastada poleerimisega. 

Kui soovite, et teie auto kere ja tuled ei tuhmuks, siis tasub eelistada auto pesemisel kvaliteetseid käsipesulaid. Automaatpesula harjased kriimustavad ja tuhmistavad nii auto värvi kui ka tulesid. 

Lisaks tulede poleerimisele teostame ka väiksemaid auto kere poleerimistöid. 
Küsige lisa 5597 3699 või info@carzone.ee

© Kõik õigused kaitstud. CarZone 2024.