fbpx

Autodiagnostika ja elektritööd

Veakoodide lugemine/kustutamine, elektritööd ja diagnostika (suuremate elektritööde või diagnostika korral suuname vajadusel ise auto edasi koostööpartnerite poole)

Elektritööd ja diagnostika on tavalised tööd igas autoteeninduses.  Kas Teie auto käitub imelikult? Armatuurlaual läks ootamatult põlema veateate märguanne? Kütusekulu on kahtlaselt tõusnud? 

Pole probleemi, tooge oma ratsu meie juurde kontrolli ja teeme kindlaks, mis ebakõla põhjustajaks on. Teostame autole diagnostika, mille käigus tuvastame ja võimalusel kustutame probleemi tekitava veakoodi. Kui viga jääb püsima, koostame tegevusplaani ja parandame auto, et vältida edasisi suuremaid muresid. 

Diagnostika võimaldab kiiresti ja ilma liigsete kuludeta leida ning likvideerida tehnilisi rikkeid Teie autol. Protsessi võib võrrelda tänapäeva meditsiiniga. Haiguste sümptomite ilmnemise põhjuste selgitamiseks viiakse läbi analüüs, mille alusel on võimalik planeerida vajalikud tegevused Teie auto remondi jaoks. 

Meie spetsialistid ja seadmed viivad läbi järgmiseid diagnostika protsesse:

N

Ühendumine auto pardaarvutiga

N

Hooldusvälpade nullimine

N

Veakoodide lugemine mälust, koodide tekke aeg ja olud (rpm, temp)

N

Veakoodide kustutamine mälust

N

Erinevate andurite parameetrite vaatamine numbriliselt ja graafiliselt

N

Erinevate juhtelementide töö kontroll (pihustid, tühikäigu regulaator, paagituulutusklapp jne.)

N

Ühendumine erinevate juhtplokkidega: ABS, AIRBAG, ASC, RADIO, COMFORT, IMMOBILIZER jne vastavalt auto tehnilistele võimalustele.

Auto elektrisüsteem on üks kõige keerukamaid sõlmi, mis tagab sõiduki starteri, süüte, valgustuse, kütusepumba funktsioneerimise. Auto mõõteseadmete korrasolek sõltub ka elektrisüsteemi töövõimest. Omamata praktilist kogemust ja spetsiaalset varustust on võimatu määrata elektrisüsteemi riket. Kõige mahukamad tööd on just selle süsteemi vigade diagnostika ja remont. 

Kui avastate rikke auto elektrisüsteemis, tuleks sellega tegeleda esimesel võimalusel, et mitte sattuda liiklusõnnetusse. Elektriga seotud vigade puhul võib iga hetk tekkida häire transpordivahendi juhtimisel, sest auto kõikide süsteemide töö on omavahel seotud. Praktika on näidanud, et avarii põhjuseks võib olla elektriline viga või sellest tingitud asjaolud. Samuti on võimalik, et esialgu on vea parandamine oluliselt lihtsam ja odavam, kui elektritööde edasi lükkamisel tulevikus.  

Autoteeninduse Carzone spetsialistid aitavad Teid meeleldi igasuguste autoga seotud elektriprobleemide osas. Teostame autodiagnostikat ja elektrisõlmede remonti heade hindadega

© Kõik õigused kaitstud. CarZone 2024.