Varuosade tellimine

Me ei oleks täisteenust pakkuv autotöökoda, kui meie kliendid peaksid ise varuosade otsimisega vaeva nägema, sestap võtame rõõmuga ka selle ülesande enda kanda. Carzone on partner Euroopa suurima varuosade tarnijaga, tänu millele saame pakkuda laia varuosade valikut ning väga häid hindu. Kõik meie pakutavad autovaruosad on tuntud tootjatelt ja kindla kvaliteediga

Muidugi on kõigil meie kaudu soetatud detailidel ka garantii. Nii on Teie elu lihtsam, kindlam, turvalisem ja säästlikum. Lisaks varuosadele on meilt võimalik soetada ka väga hea hinnaga uusi ja kasutatud rehve.

Teised teenused

Sildade reguleerimine Sakus

Sildade reguleerimine Sakus

Sildade reguleerimine on oluline, et püsiks turvaline juhitavus ning et valesti kulunud rehvidest ei tõuseks kütusekulu ja rehve ei peaks vahetama ülemäära tihti.

Read More
Kliimasüsteemi hooldus, kontroll ja täitmine

Kliimasüsteemi hooldus, kontroll ja täitmine

Nii nagu iga auto vajab hooldust regulaarselt vajab hooldust ka Sinu auto konditsioneer või kliimaseade mida tuleb hooldada iga kahe aasta tagant.

Read More
Rehvitööd Sakus

Rehvitööd Sakus

Valides oma autohoolduspartneriks Carzone’i, võite olla kindlad, et rehvid, millel Teie auto veereb, on alati õige segu, mustri ja rõhuga

Read More
Autodiagnostika ja elektritööd

Autodiagnostika ja elektritööd

Diagnostika võimaldab kiiresti ja ilma liigsete kuludeta leida ning likvideerida tehnilisi rikkeid Teie autol. Teostame autodiagnostikat ja elektrisõlmede remonti heade hindadega.

Read More
Autopesula Sakus

Autopesula Sakus

Saku autopesula Carzone pakub kõiki autopesu valdkonda kuuluvaid teenuseid. Meie juurest lahkute puhta ja hästi lõhnava autoga, milles on lausa rõõm viibida

Read More
Autorent

Autorent

Autorent Carzone – Suur valik erinevaid rendisõidukeid. Hinnad algavad 15 eurost päevas.Kõik rendiautod on puhtad ja heas tehnilises seisukorras.

Read More

© Kõik õigused kaitstud. CarZone 2020. Kodulehe arendas ja haldab W3b.ee - Kodulehed, E-poed ja Digiturundus